Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Pobyt z pupilem

Planujesz urlop, ale – jak co roku – pojawia się ten sam problem: co się stanie w tym czasie z Twoim pupilem? Nie masz przekonania do hoteli dla zwierząt, ani też ochoty na długą rozłąkę z czteronożnym przyjacielem. I właśnie dla takich opiekunów jak Ty Hotel Kozi Gród**** przygotował ofertę, którą jest pobyt z psem lub kotem.

Udogodnienia i zasady

W Hotelu Kozi Gród **** dbamy o komfort wszystkich naszych Gości: zarówno właścicieli zwierząt, jak i tych, którzy z różnych względów obawiają się spotkania ze zwierzakiem oraz tych, którzy zmagają się z chorobą alergiczną na sierść lub ślinę zwierzęcą. W trosce o dobro jednych i drugich opracowaliśmy zasady regulujące ich współistnienie, które znajdują się w Regulaminie Pobytu Zwierząt. Prosimy o zapoznanie się z tymii zasadami dostępnymi w formie PDF poniżej.

Gości ze zwierzętami, zapraszamy do Budynku Plus+, gdzie znajdują się cztery specjalnie wyznaczone pokoje. Podkreślamy, że w Hotelu mogą przebywać jednocześnie tylko 4 pupile, więc prosimy o rezerwację z dużym wyprzedzeniem.

Cennik pobytu psa/kota:

  • do 10 kg = 40 zł / dobę
  • powyżej 10 kg = 80 zł / dobę

Zabezpieczamy powstanie ewentualnych szkód poprzez wpłatę kaucji w gotówce podczas meldowania:

  • do 10 kg = 200 zł / pobyt
  • powyżej 10 kg = 400 zł / pobyt

Pamiętaj, że to właściciel odpowiada za zachowanie swojego zwierzęcia oraz poczynione przez niego straty. Na terenie Hotelu prosimy o założenie psu smyczy, a do gastronomicznej i rekreacyjnej części Hotelu o zaglądanie bez czworonoga.
Nie zapomnij o zabraniu książeczki zdrowia swego pupila z aktualnymi wpisami o szczepieniach oraz odrobaczeniu.

Zapoznaj się z regulaminem pobytu ze zwierzętami.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij