Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Spotkajmy się w plenerze!

Czasem można poluźnić krawat, szpilki zamienić na tenisówki i spotkać się na imprezie mniej formalnej. Festyn w plenerze z rodziną lub przyjaciółmi to znakomita okazja, by zacieśnić łączące was więzi lub odnowić stare znajomości. Niezobowiązująca atmosfera relaksu podczas firmowego pikniku na Kaszubach sprzyja budowaniu efektywnego zespołu i motywowaniu pracowników.

Zielone eventy w duchu slow life

Po ciężko przepracowanym tygodniu marzysz o odpoczynku na łonie natury?

W Hotelu Kozi Gród**** czeka na ciebie 1 hektar ogrodu z wypielęgnowaną trawą, kojąca zieleń lasu i świeże powietrze Kaszub.
Atuty naszej lokalizacji zapewnią ci przypływ sił witalnych, pobudzą kreatywność, pozwolą zwolnić, by celebrować piękne chwile.

Z dbałością o najmniejszy szczegół zorganizujemy piknik firmowy lub rodzinny, mały lub duży, spokojny lub z przytupem – po prostu dla Ciebie.

Dysponujemy 10 namiotami modułowymi:

- wymiary 1 namiotu: 4x6 m (na ok 20 osób)

- dowolność łączenia i ustawiania

- możliwość zamknięcia boków

- wyposażenie dodatkowe: drewniana podłoga, nagrzewnice, oświetlenie

 

Recepcja

+48 58 692 07 80

+48 601 610 453

recepcja@kozigrod.pl

 

Slow food, czyli piknikowe przysmaki

Świeże powietrze zaostrza apetyt. Na szczęście Hotel Kozi Gród**** na Kaszubach słynie z pysznej i zdrowej, bo wykorzystującej naturalne smaki oraz świeże, lokalne produkty, kuchni.

Zapraszamy Cię na ognisko z pieczeniem kiełbasek i grilla. Lubisz dziczyznę? Masz ochotę na świeże ryby z rusztu? A może jesteś wegetarianinem? Menu grillowe dostosujemy do twoich potrzeb tak, by każdy uczestnik pikniku był zadowolony.

Na wypadek niepogody dysponujemy 10 namiotami modułowymi o wymiarach 3,90 m x 4,80 m z mobilnymi ściankami i możliwością rozstawienia podłogi.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij