Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Event na Kaszubach? Niezapomniany!

Niecodzienne zdarzenia wymagają unikalnej oprawy. Chcesz mieć pewność, że twój event będzie nietuzinkowy i na długo zapadnie w pamięci jego uczestników? Hotel Kozi Gród**** zapewnia wszystko to, co potrzebne, by perfekcyjnie zorganizować każdego rodzaju imprezę okolicznościową w okolicy Gdańska. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, doświadczeniu i pasji!

Położenie i potencjał zaplecza

Hotel  Kozi Gród**** wyróżnia dogodna lokalizacja. Usytuowany jest na tyle blisko Trójmiasta, by nie zmęczył Cię sam dojazd, a równocześnie na tyle daleko, by stracić z oczu industrialny pejzaż, pozostawić za sobą miejski zgiełk i nasycić wzrok widokiem wciąż dziewiczych krajobrazów Kaszub.

Do dyspozycji naszych Gości z przyjemnością oddajemy:

  • 1 hektar ogrodu,
  • 5 hektarów terenu zielonego,
  • 4 sale bankietowe,
  • 10 namiotów modułowych,
  • pawilon bankietowy z węzłem gastronomiczno-sanitarnym,
  • około 100 miejsc parkingowych.

Kompleksowość i szycie na miarę

Szanujemy Twój czas. Przedstaw nam swoje oczekiwania i… przestań się martwić. Dzięki własnemu potencjałowi oraz wieloletniej współpracy z zaufanymi firmami zewnętrznymi każde wydarzenie zorganizujemy od A do Z.

Planujesz targi na 1000 osób? Kameralną imprezę w gronie najbliższych? A może integracyjne spotkanie pracowników firmy? W naszym portfolio znajdziesz wiele eventów różnego typu. Możesz zlecić nam przygotowanie eventów dla małych lub dużych grup, a my elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

 

Kontakt      

Magdalena Wysiecka        
Kierownik Działu Sprzedaży                      
+48 514 262 890

magdalena.wysiecka@kozigrod.pl

 

 

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij