Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu
sklep online

Kompleksowa impreza integracyjna pod Gdańskiem

Wiemy, jak ważna jest integracja dla firm, które cenią sobie doskonalenie współpracy swoich zespołów oraz motywowanie pracowników do działania. Team building w Hotelu Kozi Gród**** oznacza kompleksową, dopasowaną do potrzeb każdej grupy organizację imprezy firmowej niedaleko Trójmiasta.

Zaplecze możliwości

Hotel Kozi Gród**** dzięki swojej lokalizacji oraz zapleczu zapewnia szeroki wybór atrakcji integracyjnych, które dopasowujemy do potrzeb konkretnej grupy. Gwarantowany brak nudy i moc wrażeń!

Gry i zabawy team buildingowe są doskonałym sposobem, aby nauczyć pracowników wzajemnego zaufania, wspólnego działania dla dobra grupy, umiejętności analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz doskonalenia komunikacji.

Oferujemy szereg zabaw Team Building'owych zarówno w formie rywalizacji jak i współpracy.

Zajęcia TeamBuilding mogą odbywać się zarówno w terenie jak i wewnątrz budynku.

 

W ramach firmowej integracji proponujemy:

 • turnieje gry w kręgle i bilarda,
 • dyskotekę z DJ-em,
 • degustację win lub lokalnych nalewek,
 • wieczór tematyczny,
 • escape room,
 • kasyno,
 • gra kriminalna,
 • warsztaty, 
 • ognisko z pieczonym dzikiem.

Szukającym mocnych wrażeń i sportowych wyzwań oferujemy wyjątkowe ATRAKCJE EKSTREMALNE.

Niektóre z nich, to:

 • paintball,
 • offroad,
 • gry i wyścigi scenariuszowe,
 • marsz na orientację,
 • survival,
 • warsztaty i wyzwania grupowe,
 • i wiele innych.

Przygotowana przez nas oferta to idealny pomysł na imprezę integracyjną lub niebanalny przerywnik szkolenia.

Dostosowujemy program do indywidualnych potrzeb grupy, tak by doskonalić pożądane umiejętności i zintegrować zespół.

Kontakt

Recepcja

+48 58 692 07 80

+48 601 610 453

recepcja@kozigrod.pl

 

Hotel Kozi Gród****

posiada własny Teren Rozrywki Outdoor.

Powstał jako miejsce aktywnego wypoczynku dla Gości odwiedzających Hotel Kozi Gród**** i od tamtej pory jest jego integralną częścią oferującą niezapomniane przeżycia oraz niezwykłe atrakcje dla uczestników zabaw.

Ponad 4 ha przestrzeni położonej na terenie zielonym Hotelu Kozi Gród****, w niedalekiej odległości Jeziora Przywidzkiego.

Wymagający teren, pośród Kaszubskich lasów i pagórków, oferuje niesamowite możliwości rozrywki dla odwiedzających go Gości.

Biznes/8_duze.jpg

Zorganizowany wyjazd grupowy

(...) Rewelacyjny wyjazd grupowy. Wszystko przygotowane perfekcyjnie przez Panią manager Annę Laskowską, rekreacja cudowna, miejsce super, jedzenie super, obsługa wzorowa - polecamy bardzo.

Alicja Pietroń Trojmiasto.pl

Rewelacyjny wyjazd grupowy.

Rewelacyjny wyjazd grupowy. Wszystko przygotowane perfekcyjnie przez Panią manager Annę Laskowską , rekreacja cudowna, miejsce super, jedzenie super , obsługa wzorowa - polecamy bardzo

Alicja Trojmiasto.pl

Polecam dla firm

od zaplanowania do realizacji szkolenia, wraz z imprezą towarzyszącą doszło bardzo szybko, dzieki profesjonalnej obsłudze, oraz dostosowaniu się do moich potrzeb i wymogów, koordynator hotelu był na każde moje pytanie oraz sugestie zawsze otwarty i nie było dla nich żadnych problemów z realizacją zamierzonego przeze mnie spotkania, są elastyczni i nowocześni.

Krzysztof Trojmiasto.pl

Naprawdę fajne miejsce

Bardzo fajny obiekt na firmowe imprezy integracyjne. Ceny przystępne. Silna orientacja na klienta. Duży wybór fajnych eventów dla firm. Na miejscu basen, siłownia, bilard, bowling. Duży zielony teren. Naprawdę fajne miejsce.

M.L. Customer Alliance

Referencje

W imieniu swoim oraz pracowników, chciałbym pogratulować doskonałej organizacji i współpracy podczas naszego pobytu w Hotelu Kozi Gród. Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników hotelu sprawiły, że wydarzenie łączące elementy merytoryczne i rozrywkowe, stało się wyjątkowym dla wszystkich jego uczestników. Na słowa uznania zasługuje także przyjazność i życzliwość pracowników hotelu, którzy budują pozytywną i gościnną atmosferę tego miejsca. Z pełnym przekonaniem mogę polecić Hotel Kozi Gród jako odpowiednie miejsce na organizację wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

Marcin Goderski - Alior Bank referencje pisemne

Mustangi w hotelu

Bardzo podobało nam się podejście i zaangażowanie Działu Marketingu, który aż za profesjonalnie podszedł do tematu ale dlatego oceniamy 10/10 bo zostaliśmy Mustangami bardzo miło przyjęci. Super, że mieliśmy osobny parking i nie musieliśmy martwić się o samochody. Wszystko tak jak należy.

Michał Customer Alliance

Ciekawy program integracyjny

Podczas pierwszego wieczoru zdecydowaliśmy się na program pt. Morderstwo w Hotelu, który stanowił ciekawe urozmaicenie kolacji i dał możliwość integracji uczestników zarówno w mniejszych jak i większych grupach. Ukoronowaniem naszego pobytu była kolacja bankietowa i program Noc w Hollywood. "Noc" przygotowana z ogromnym rozmachem - dekoracje i obsługa stojąca na najwyższym poziomie pozwoliły poczuć się niezwykle wyjątkowo. Zdecydowanie polecam wybór opcji rozszerzonej. Wszystkim, którzy planują swój pobyt w hotelu polecam skorzystanie z usług Parku Ekstremalnego. 

Michał Czechowicz BBK
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij