Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu
sklep online

Hotel konferencyjny.

Spotkania biznesowe

Zorganizuj spotkanie firmowe w pobliżu Trójmiasta

Bliska lokalizacja od centrum miasta i lotniska Gdańsk-Rębiechowo oraz nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji każdego rodzaju spotkań biznesowych, to idealny przepis na udany pobyt grupy. Oferujemy atrakcyjne zniżki w okresie jesienno-zimowym. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły: biuro@kozigrod.pl

Dla ludzi biznesu

Dysponujemy zapleczem, które umożliwia organizację spotkań biznesowych dla grup liczących od 8 do 200 osób. Na konferencje Hotel Kozi Gród**** posiada specjalną ofertę cenową, obejmującą kompleksowe usługi: począwszy od wynajmu sali przez przygotowanie przerw kawowych, opracowanie menu i zapewnienie noclegów, aż po szeroki wybór atrakcji integracyjnych

***SALE KONFERENCYJNE***

Hotel posiada 4 sale konferencyjne w głównym budynku, z czego 3 mobilne z możliwością łączenia.

Proponujemy spotkania w plenerze z wykorzystaniem namiotów modułowych.

Grupy liczące powyżej 100 osób będą czuły pełen komfort w naszym pawilonie bankietowym z zapleczem gastronomiczno-sanitarnym i osobnym parkingiem.

Sprawdź nasze możliwości >>

***PRZERWY KAWOWE***

Hotelowi kucharze zadbają o wysoką jakość produktów serwowanych podczas przerw kawowych, tak by stanowiły one odżywcze przekąski dające energię niezbędną na czas całego spotkania. Złap oddech i delektuj się kawą w miejscu z widokiem na ogród.

Sprawdź nasze możliwości >>

***NOCLEG***

Oferujemy nocleg dla 159 osób, które zapraszamy do 50 przestronnych pokoi rozmieszczonych w dwóch osobnych budynkach oraz do Domku Leśnika z własnym tarasem i ogrodem.

Sprawdź nasze możliwości >>

***INTEGRACJA***

Naszym Klientom oferujemy ponad 50 rozmaitych atrakcji wewnątrz, jak i na zewnątrz hotelu. Proponujemy szereg survivalowych przeżyć, grupowych marszy na orientację oraz jazdę w warunkach terenowych. Zachęcamy do gry w paintballa, odwiedzenia escape roomu lub skonstruowania własnej budowli śmiechu. Proponujemy też imprezy wieczorne i tematyczne.

Sprawdź nasze możliwości >>

***EVENTY NIE TYLKO W PLENERZE***

Planujesz targi na 1000 osób? Czy raczej kameralną imprezę w małym gronie? W naszym portfolio znajdziesz i jedno i drugie. Możesz zlecić nam przygotowanie eventów dla małych lub dużych grup, a my elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

Sprawdź nasze możliwości >>
Podstawowa oferta biznesowa

Każdy szczegół organizacji spotkania jest omawiany z naszym Działem Sprzedaży, który – po zapoznaniu się z oczekiwaniami i potrzebami Gości – przygotowuje indywidualną ofertę stworzoną specjalnie dla Państwa.

 

Hotel Kozi Gród **** - tymczasowa niedostępność budynku głównego:

Drodzy Goście,

główny budynek hotelu wraz z restauracją oraz Centrum Rekreacji pozostaje nieczynny do odwołania.
Budynek Plus+ oraz Domek Leśnika pozostają do dyspozycji Gości.

W pawilonie bankietowym funkcjonować będzie tymczasowa strefa gastronomiczna.

 

Kontakt

Recepcja

+48 58 692 07 80

+48 601 610 453

recepcja@kozigrod.pl

 

 

Napisz do nas

* pola wymagane

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij