Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Aktywny czas

na świeżym powietrzu

Hotel Kozi Gród**** jest położony na Kaszubach, gdzie każdy z Gości znajdzie ciekawe atrakcje dla siebie.

Jezioro Przywidzkie

To podłużne jezioro rynnowe usytuowane na Pojezierzu Kaszubskim i otoczone lasami bukowo-sosnowo-dębowymi. Malownicza trasa prowadząca z hotelu nad jezioro ma 2,5 km długości. Przepiękne widoki oraz odpowiednia nawierzchnia pozwolą cieszyć się trasą zarówno spacerowiczom, rowerzystom, chodziarzom jak i biegaczom. Po pokonaniu trasy z hotelu dochodzimy do miejsca odpoczynku, które idealnie nadaje się na piknik oraz kąpiel w jeziorze. Są tu drewniane stoły i ławki, miejsce do rozpalenia ogniska oraz łagodne, piaszczyste wejście do jeziora. WIĘCEJ >>

Trasy Nordic Walking

Nordic Walking to aktywność, którą można uprawiać cały rok. Otoczenie Hotelu Kozi Gród**** pięknymi lasami i malowniczymi krajobrazami sprzyja czerpaniu z tego sportu nie tylko zdrowia, ale i doznań estetycznych. Wokół jeziora, wzdłuż brzegu możemy przemaszerować z kijami dostępnymi w hotelu – przygotowano tu specjalną ścieżkę Nordic Walking. Po drodze można zaplanować kąpiel w jeziorze – oprócz kąpieliska w Przywidzu, również po wschodniej stronie jeziora. Czas przejścia: ok. 2,5 godziny.

Trasy Rowerowe

Rowery dostępne są w Hotelu Kozi Gród****. Czerwony szlak rowerowy zaczyna się przy miejscu odpoczynku, do którego dojeżdżamy pokonując trasę z hotelu nad Jezioro Przywidzkie i zatacza 8 km pętlę wokół jeziora. Trasa wiedzie cały czas wzdłuż brzegu, jednak nie oznacza to, że jest tu płasko. Spiętrzony i dość mocno pofałdowany teren wokół rynnowego jeziora powoduje, że prowadząca jego brzegiem droga gruntowa pokonuje liczne wzniesienia, zmuszając podróżującego do lekkiego wysiłku. Szybko jest on jednak rekompensowany pięknym krajobrazem.

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij