Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Hotel przyjazny zwierzętom

Planujesz urlop, ale – jak co roku – pojawia się ten sam problem: co się stanie w tym czasie z Twoim pupilem? Nie masz przekonania do hoteli dla zwierząt, ani też ochoty na długą rozłąkę z czteronożnym przyjacielem. I właśnie dla takich opiekunów jak Ty nasz hotel przygotował wyjątkową ofertę, którą jest pobyt z psem lub kotem.

Spędź urlop ze swoim pupilem

W Kozim Grodzie kochamy zwierzęta i rozumiemy, że są one dla naszych gości ważnymi członkami rodziny. Nie wyobrażasz sobie wakacyjnej rozłąki ze swoim ulubieńcem? Przyjedź z nim do hotelu na Kaszubach. U nas znajdzie się miejsce dla twojego przyjaciela – naturalnie. Dzięki nam spędzisz wyjątkowe wczasy z psem lub kotem, który jest członkiem Twojej rodziny. 

Udogodnienia i zasady

Wyjątkowa lokalizacja hotelu wśród kaszubskich lasów oraz w pobliżu jeziora czyni Kozi Gród miejscem idealnym na wypoczynek z psem lub kotem. Tereny leśne wokół hotelu są wymarzone na spacery ze swoim pupilem. 

Gościom odwiedzającym nas ze zwierzakami udostępniamy bezpłatnie na życzenie: 

  • ekologiczne woreczki na odchody, 
  • miski na wodę i karmę, 
  • legowiska (w miarę dostępności).

Dbamy o komfort wszystkich naszych gości: zarówno tych, którzy zwierząt nie posiadają, jak i dumnych właścicieli psów i kotów. W trosce o dobro jednych i drugich opracowaliśmy garść zasad regulujących ich życzliwe współistnienie. Prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem pobytu ze zwierzęciem dostępnym w formie PDF poniżej.

Do "Stodoły" – drugiego budynku kompleksu hotelowego Kozi Gród – zapraszamy czworonogi, psy i koty, w czterech specjalnie wyznaczonych pokojach. Podkreślamy, że w hotelu mogą przebywać jednocześnie tylko 4 pupile, więc prosimy o rezerwacje z dużym wyprzedzeniem.

Cennik pobytu psa/kota:

  • do 10 kg = 40 zł / dobę
  • powyżej 10 kg = 80 zł / dobę

Zabezpieczamy powstanie ewentualnych szkód poprzez wpłatę kaucji w gotówce podczas meldowania:

  • do 10 kg = 200 zł / pobyt
  • powyżej 10 kg = 400 zł / pobyt

Pamiętaj, że to właściciel odpowiada za zachowanie swojego przyjaciela oraz poczynione przez niego straty. Na terenie hotelu prosimy, abyś założył psu smycz, a do gastronomicznej i rekreacyjnej części hotelu zaglądaj bez czworonoga.
Nie zapomnij o zabraniu książeczki zdrowia swego pupila z aktualnymi wpisami o szczepieniach oraz odrobaczeniu.

Regulamin pobytu ze zwierzęciem.pdf

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij