Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Event na Kaszubach? Niezapomniany!

Niecodzienne zdarzenia wymagają unikalnej oprawy. Chcesz mieć pewność, że twój event będzie nietuzinkowy i na długo zapadnie w pamięci jego uczestników? Hotel Kozi Gród**** zapewnia wszystko to, co potrzebne, by perfekcyjnie zorganizować każdego rodzaju imprezę okolicznościową w okolicy Gdańska. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi, doświadczeniu i pasji!

Położenie i potencjał zaplecza

Hotel Kozi Gród**** wyróżnia dogodna lokalizacja. Usytuowany jest na tyle blisko Trójmiasta, by nie zmęczył Cię sam dojazd, a równocześnie na tyle daleko, by stracić z oczu industrialny pejzaż, pozostawić za sobą miejski zgiełk i nasycić wzrok widokiem wciąż dziewiczych krajobrazów Kaszub.

Do dyspozycji naszych Gości z przyjemnością oddajemy:

  • 1 hektar ogrodu,
  • 5 hektarów terenu zielonego,
  • 4 sale bankietowe,
  • 10 namiotów modułowych,
  • Pawilon Bankietowy z węzłem gastronomiczno-sanitarnym (450 m2),
  • Około 100 miejsc parkingowych,
  • Park Linowy - tor przeskód do 1 m wysokości.

Kompleksowość i szycie na miarę

Szanujemy Twój czas. Przedstaw nam swoje oczekiwania i… przestań się martwić. Dzięki własnemu potencjałowi oraz wieloletniej współpracy z zaufanymi firmami zewnętrznymi każde wydarzenie zorganizujemy od A do Z.

Planujesz targi na 1000 osób? Kameralną imprezę w gronie najbliższych? A może integracyjne spotkanie pracowników firmy? W naszym portfolio znajdziesz wiele eventów różnego typu. Możesz zlecić nam przygotowanie eventów dla małych lub dużych grup, a my elastycznie dopasujemy się do Twoich potrzeb.

 

Kontakt      

Recepcja

+48 58 692 07 80

+48 601 610 453

recepcja@kozigrod.pl

 

 

 

Dlaczego nie używamy tradycyjnego konfetti

Tradycyjne konfetti wykonane jest z  tworzyw sztucznych. 

Gdzie lądują po tym jak w kilka sekund odegrają swoją rolę na imprezie? 

Na ziemi, trawie, drzewach i w stawie, a ostatecznie w naszej wodzie pitnej i żołądkach zwierząt.

Drobne elementy konfetti mogą zostać zjedzone przez ptaki lub ryby. 

Mogą też zanieczyścić wodę gruntową. Hotel Kozi Gród **** posiada własną studnię i to z niej czerpiemy wodę pitną dla gości. 

Wysprzątanie tak małych elementów jest naprawdę trudne, a czasem niemożliwe (kiedy zostaną rozprzestrzenione przez wiatr). 

Jest to materiał, który na degradację potrzebuje wielu lat. Cząstki mikroplastików mają właściwości akumulacyjne – gromadzą na swojej powierzchni metale ciężkie i inne toksyczne substancje rozpuszczalne w tłuszczach. 

Przypadkowo połknięty kawałeczek konfetti może akumulować się, wraz z towarzyszącymi mu toksynami, w tkance tłuszczowej zwierzęcia i przenosić między ogniwami łańcucha pokarmowego. 

Prosimy o zrezygnowanie z używania konfetti, bądź zakupu/wykonania wersji ekologicznej (z nasion, liści, biodegradowalnego papieru itp).

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij