Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin
Rozwiń menu

Imprezy integracyjne na Kaszubach

Wiemy, jak ważna jest integracja dla firm, które cenią sobie doskonalenie współpracy swoich zespołów oraz motywowanie pracowników do działania. Team building w Kozim Grodzie oznacza kompleksową, dopasowaną do potrzeb każdej grupy organizację imprezy firmowej niedaleko Trójmiasta.

Zaplecze możliwości

Hotel Kozi Gród dzięki swojej lokalizacji oraz zapleczu zapewnia szeroki wybór atrakcji integracyjnych, które dopasowujemy do potrzeb konkretnej grupy. Gwarantowany brak nudy i moc wrażeń.

W ramach firmowej integracji proponujemy:

  • grę w kręgle i bilard,
  • dyskotekę z DJ-em,
  • degustację win,
  • warsztaty, 
  • ognisko.

Szukającym mocnych wrażeń i sportowych wyzwań oferujemy wyjątkowe atrakcje Parku Ekstremalnego, który – z pomocą naszych doświadczonych animatorów – zapewni emocje prosto z serca Kaszub. 
Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem atrakcji imprez integracyjnych dla grup oraz odwiedzenia strony internetowej Parku Ekstremalnego.

ZOBACZ KATALOG PARK EKSTREMALNY

Kontakt

Monika Dorocińska
Dział Sprzedaży
+48 603 054 040
monika.dorocinska@kozigrod.pl

Biznes/8_duze.jpg

Zorganizowany wyjazd grupowy

(...) Rewelacyjny wyjazd grupowy. Wszystko przygotowane perfekcyjnie przez Panią manager Annę Laskowską, rekreacja cudowna, miejsce super, jedzenie super, obsługa wzorowa - polecamy bardzo.

Alicja Pietroń Trojmiasto.pl

Ciekawy program integracyjny

Podczas pierwszego wieczoru zdecydowaliśmy się na program pt. Morderstwo w Hotelu, który stanowił ciekawe urozmaicenie kolacji i dał możliwość integracji uczestników zarówno w mniejszych jak i większych grupach. Ukoronowaniem naszego pobytu była kolacja bankietowa i program Noc w Hollywood. "Noc" przygotowana z ogromnym rozmachem - dekoracje i obsługa stojąca na najwyższym poziomie pozwoliły poczuć się niezwykle wyjątkowo. Zdecydowanie polecam wybór opcji rozszerzonej. Wszystkim, którzy planują swój pobyt w hotelu polecam skorzystanie z usług Parku Ekstremalnego. 

Michał Czechowicz BBK
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij